צור קשר בכל שאלה:

שלח
Thank You!
The form has been successfully sent.
שם מלא:
שדה חובה
דוא"ל:
שדה חובה
טלפון:
שדה חובה
הודעה:
שדה חובה

04-9890443


 
ביטוח רכב

ביטוח רכב – זה חובה!
לרוב אחרי הנדל"ן הרכב הוא הרכוש היקר ביותר שלכם. מן הסתם שתרצו להגן עליו ועל עצמכם בפני פגיעה כלשהי ברכב, גניבה ניסיון גניבה או נזק.
למעשה, אין רכב בישראל שנוסע ללא ביטוח. לרוב מבוטח כל רכב בכמה סוגי ביטוחים.

יכול להיות שאתם יודעים את ההבדלים אבל שווה להיות בטוחים:

הביטוחים הקיימים בשוק – מידע כללי
א. ביטוח חובה – לפי החוק. אין לנהוג ברכב שאינו מבוטח בביטוח זה! הפוליסה מציעה כיסוי כלשהו לנזקי גוף שנגרמו לנהג, לנוסעים ברכב או הולכי רגל שנפגעו משימוש (נהיגה ועוד) בכלי הרכב. הכל בכפוף לפקודת החוק ולחוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים. הביטוח נעשה לרכב פרטי, מסחרי, רכב מנועי (אופנוע למשל) ובתעודת הביטוח קיים פירוט מי הנהגים המכוסים.
הפיצוי כולל הוצאות רפואיות והוצאות שונות אחרות. ואבדן יכולת השתכרות, פיצוי לעיזבון או תלויים במקרה של מוות, כאב וסבל. הפיצוי ניתן בהתאם לפקודת ביטוח רכב מנועי וחוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים, כאמור.
ב. ביטוח מקיף לרכב – פוליסה שהיא רשות ומכסה נזקים לרכב ולרכוש של אחרים (צד שלישי), שנגרמו משימוש ברכב. הכיסוי הוא נרחב ביותר ויש למבוטח אפשרויות רבות וגמישות מלאה בבחירת רכיבים וכיסויים: גניבה או ניסיון גניבה, גרירה, מעשה זדון ע"י גורם שלישי, נזקי מזג אוויר, ביטוח שבר לשמשות, רכב חלופי ועוד רבים. חשוב שתדעו בדיוק מה מכסה הפוליסה שלכם ומה אפשר וכדאי להוסיף לפוליסה. בשביל אנחנו ברגב, עומדים לשירותכם.
ג. ביטוח צד ג' (צד שלישי) – מכסה נזקים לרכוש ולרכב של הזולת (צד שלישי)מיועדת לרכב פרטי ומסחרי. לפעמים למרות שערך הרכב בו אתה נוסע נמוך, הנזק אותו הוא עלול לגרום במקרה של אירוע מצער, או תאונה הוא גבוה. חשוב להיות מוכנים ולהיות מוגנים מפגיעה כלכלית חמורה!
גם כאן ניתן להוסיף רכיבים נוספים לפוליסה כמו: שבר שמשות, גרירה ושירותי דרך ועוד.


דברו איתי, זה חשוב לכם להבין את הנושא לעומקו!

סיון הנדורגר, מנהל תחום ביטוח כללי