צור קשר בכל שאלה:

שלח
Thank You!
The form has been successfully sent.
שם מלא:
שדה חובה
דוא"ל:
שדה חובה
טלפון:
שדה חובה
הודעה:
שדה חובה

04-9890443


 
חיסכון בחברת הביטוח

חיסכון בחברת הביטוח שלכם כבר שקלתם?

אנחנו יודעים שזה מפתיע אבל לתכנן מוקדם את שנות הפרישה שלכם זהו, למעשה, מעשה חכם. אסור שנשכח לדאוג ממש כבר היום לבסיס הכלכלי שלנו – שלכם. זו מחויבות גדולה וחשובה כלפי עצמכם וכלפי משפחתכם. אל תתנו לעתיד להפתיע אתכם!

אין אדם שיכול לנחש איך יראו החיים בגיל הפרישה, לכן כדי לשמור על רמת החיים לה אתם רגילים, השקיעו כמה רגעים, ממש עכשיו, בתכנון לקראת העתיד שלכם.

מה הם סוגי החיסכון הפנסיוני הקיימים?

א. קרן פנסיה – זהו חיסכון של חלק כלשהו מהמשכורת במהלך שנות העבודה כשכיר או כעצמאי, המעניק הכנסה חודשית שוטפת לפי חישוב מסוים, בתקופת הפרישה. בקרן קיימת גם אפשרות לפנסיית נכות חודשית, במקרה של אבדן כושר עבודה ותשלום סכום חודשי (פנסיה) לקרובי המשפחה במקרה של מוות.
ב. ביטוח מנהלים – למעשה זהו ביטוח חיים עם מרכיב חיסכון לשכירים ומהווה הטבה כספית משמעותית הניתנת על ידי המעביד, שנותן אחוז מסוים מהמשכורת (ברוטו) לטובת החיסכון הנ"ל.
ג. קופת גמל – כל עצמאי או שכיר יכול להשקיע במגוון קופות גמל. אחד היתרונות הוא בתשואות הגבוהות ובאפשרויות הרבות לתכנון מרכיבי החיסכון הפנסיוני השונים.
שימו לב! כל הפרטים חשובים ,למשל האם חתמתם על חוזה או על תקנון? מהם המרכיבים הביטוחים הקיימים בפוליסה שלכם? כמה דמי ניהול גובים מכם?

עצמאים? תקשיבו לזה.

זה הזמן לתכנן קדימה רק בגלל שאתם עצמאים.

עצמאים, אתם צריכים לתכנן קדימה שנות הפרישה מגיעות מהר מהצפוי. חשוב שתהיו מעודכנים בכל ההטבות המגיעות לכם ושתעשו פעולות חכמות, אותן ניתן לבצע כעת, על מנת להוציא את המקסימום משנות הפרישה שלכם,

כמה נקודות למחשבה:

הידעתם? אתם יכולים לקבל כסף חזרה מהמדינה! המדינה מעניקה ומקדמת הטבות מס לעצמאים בדרכים של ניכוי וזיכוי? בואו נתאם פגישה, בה אסביר לכם את כל הפרטים

הידעתם? קרן השתלמות היא חיסכון לטווח קצר שאורכו כ-שש שנים. חשוב! יש סכום מקסימלי אותו משתלם לכם להפקיד, כדי ליהנות מהטבות המס. ניתן לקבל הורדה בתשלומי מס ההכנסה (ניכוי) גם בקרנות ההשתלמות השונות!


לחיסכון הפנסיוני מרכיבים רבים ומסובכים, התקשרו עוד היום לקבל ייעוץ מקצועי.

תומר הנדורגר – מנהל תחום ביטוח פנסיוני ברגב ביטוח, פנסיה ופיננסים