צור קשר בכל שאלה:

שלח
Thank You!
The form has been successfully sent.
שם מלא:
שדה חובה
דוא"ל:
שדה חובה
טלפון:
שדה חובה
הודעה:
שדה חובה

04-9890443


 
לא יוצאים לחופשה בלי ביטוח!


הקיץ הגיע ואחריו החגים ולמרות כל מה שקורה מסביב, אתם פשוט חייבים לצאת לחופשה – אפילו לקצת.

אז אחרי שהחלטתם על אורך החופש ועל היעד ואם מתאים לכם יותר בטן גב או אקסטרים מטורף חשוב תחליטו מה הכיסוי הביטוחי המתאים ביותר לחופשה שלכם.

לפני שחותמים על ביטוח חשוב לעשות סדר בבלגן. ראשית, כמו שלא קונים חלב מנגר או לא מתקנים את האוטו בסופר, לא רוכשים ביטוח ממי שאינו מומחה בנושא, גם אם הוא מבטיח גיבוי של מישהו מעליו או מתחתיו.
ביטוח נסיעות לחו"ל מתאים יכול להגן עליכם מפני מקרים מצערים היכולים לקרות בזמן חופשה ולתת לכם עזרה מידית כשאתם נמצאים בארץ ניכר ולא מתמצאים בפרטים הקטנים של המסמכים המוגשים לכם בשפה שאינה עברית. בדיוק בשביל זה יש סוכן. תזכרו. לייעוץ של סוכן אין תחליף.

בזמן החתימה על הדיווח נשאל אתכם מספר שואלת, על אופי החופשה, אורכה הפעילות שלכם, נסביר לכם על הכיסוי של הביטוח, מה הוא כולל ומה לא. עניין הכיסוי הביטוחי יכול להכשיל גם את הנוסעים המתמידים ולכן תנו לסוכן הביטוח שלכם את מירב הפרטים על אופי ומטרת הנסיעה, כדי שהפוליסה תורכב במיוחד עבורכם.

כיסוי ביטוחי יכול לכלול: אבדן מזוודות, פיצוי על גנבת מחשב נייד או מכשיר סלולרי,  אשפוז בבית חולים, ניתוח חירום, הטסה לארץ, משלחות חיפוש ושהייה נוספת במלון לצד בין או בת משפחה שחלו.

התקשרו אלינו ואנחנו כבר נסדר את הכל

.